Pakiety BCC mySAP All-in-One

Opublikowano: 21 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Przygotowane przez BCC pakiety „SPRINT Branża Spożywcza” i „SPRINT Branża Wydawnicza” to dwa pierwsze w Polsce rozwiązania branżowe, które otrzymały certyfikację SAP w ramach globalnego programu rozwiązań mySAP All-in-One.

Realizowana przez SAP na całym świecie strategia mySAP All-in-One zakłada dostarczanie klientom z segmentu firm średniej wielkości prekonfigurowanych rozwiązań informatycznych, dopasowanych do specyficznych potrzeb danej branży. Rozwiązania mySAP All-in-One są oparte na platformie mySAP Business Suite. Ich opracowanie i wdrożenie prowadzą wyspecjalizowane firmy partnerskie SAP. W Polsce BCC jest pierwszym partnerem SAP, który otrzymał certyfikację dwóch branżowych systemów i wpisał się tym samym w globalną strategię SAP na rynku przedsiębiorstw średniej wielkości.

„Unikalność tych rozwiązań polega nie tylko na możliwości szybszego i tańszego wdrożenia systemu SAP. Poza sprawnie zrealizowanym projektem gwarantujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z „wbudowanych” w systemy branżowe All-in-One najlepszych praktyk biznesowych opracowanych na bazie naszych doświadczeń z pracy dla przedsiębiorstw będących liderami na rynku” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Dyrektor ds. Konsultingu BCC.

BCC przygotowało oba rozwiązania branżowe na bazie opracowanego trzy lata temu rozwiązania SPRINT – systemu prekonfigurowanego dla firm średniej wielkości, jedynego tego typu rozwiązania na polskim rynku, które uzyskało oficjalną rekomendację SAP Polska i zostało wdrożone w wielu firmach.

http://www.bcc.com.pl

Sylwester KozakPakiety BCC mySAP All-in-One

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.