Pakiety domen zagranicznych dla firm w Domeny.pl

Opublikowano: 19 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Domeny.pl uruchomiła w tym miesiącu nową usługę hostingową – pakiety rejestracyjne domen zagranicznych – skierowaną do dużych firm i korporacji.

Oferowane przez krakowską spółkę pakiety rejestracyjne (Globalny, Europa, Ameryka, Afryka i Bliski Wschód, Azja i Pacyfik) mają ułatwić przedsiębiorcom rejestrowanie kilkunastu lub kilkudziesięciu domen narodowych. Całość spraw organizacyjnych przejmuje Domeny.pl, która na bieżąco informuje klienta o przebiegu procesu rejestracyjnego. Wszelkie kwestie związane z obsługą domen (niespodziewane awarie, terminy płatności, itd.) przerzucone zostaną na Domeny.pl, która będzie informować zleceniodawcę o sytuacji i doradzać rozwiązania.

– Jeśli lokalny przedstawiciel okaże się niezbędny, aby spełnić wymogi rejestracyjne danego kraju, my go znajdziemy. Jeśli okaże się, że do rejestracji domeny w danym państwie potrzebna będzie istniejąca tam firma, my ją założymy – wyjaśnia Marcin Majerek z działu marketingu Domeny.pl.

http://www.domeny.pl

Sylwester KozakPakiety domen zagranicznych dla firm w Domeny.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.