Pakiety minut w TlenDostęp !

Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl oraz Energis Polska uruchamiają wspólnie nowy projekt tańszego, wdzwanianego dostępu do Internetu (usługa pakietów internetowych). Wszyscy abonenci Telekomunikacji Polskiej mogą od połowy marca br. łączyć się z Internetem płacąc mniej za połączenia z numerami serii 0-20.

Internauci, którzy korzystali dotychczas z sieci łącząc się przez ogólnopolskie numery dostępowe 0-20xxxx mogą już teraz wykupić pakiety tańszych minut na połączenia z Internetem. Od 11 marca, po podpisaniu odpowiedniej umowy i połączeniu z numerem 020 6067, abonent usługi TlenDostęp – Pakiety będzie mógł taniej niż dotychczas korzystać ze wszystkich zasobów Internetu i dodatkowych usług oferowanych przez Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl.

Zależnie od podpisanej umowy użytkownik otrzyma pakiety od 5 do 30 godzin miesięcznie na połączenia z Internetem. Za pakiety internauta zapłaci od 14 do 64 złotych miesięcznie, co pozwoli na zaoszczędzenie nawet do 122 złotych w porównaniu ze zwykłym połączeniem dial-up. Opłata pobierana będzie tylko w postaci comiesięcznego abonamentu. W przypadku wybrania opcji wysyłki faktury VAT emailem, zamiast tradycyjną pocztą, użytkownik będzie miał możliwość uzyskania dodatkowej 3% bonifikaty.

Dla Internautów, którzy nie będą mogli zdecydować się, który pakiet wybrać przygotowano nową usługę – TlenDostęp Plus, czyli pakiet otwarty. Umożliwi on korzystanie z Internetu i jednosekundowe naliczanie (w odróżnieniu od impulsowego), bez żadnych dodatkowych opłat. Ten sposób rozliczeń daje średnio o 8% niższe rachunki za połączenia z Internetem.

Wszyscy użytkownicy usługi TlenDostęp otrzymują również rozszerzone konto poczty elektronicznej, zintegrowane z komunikatorem Tlen.pl. W przyszłości, dla stałych użytkowników Pakietów przewidziano możliwość udzielania rabatów i korzystania z dodatkowych usług.

Usługa TlenDostęp – Pakiety jest przeznaczona tylko dla abonentów Telekomunikacji Polskiej i jest pierwszą niezależną ofertą pozwalającą na tańszy, bezpośrednio wdzwaniany dostęp do Internetu.

http://dostep.tlen.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry