Pakiety usability w ofercie Perfect One

Firma Perfect One, specjalizująca się w badaniu użyteczności i funkcjonalności stron internetowych, wprowadza do swojej oferty pakiety usability. Propozycja skierowana jest głównie do małych i średnich firm, które nie mają dużych budżetów przeznaczonych na analizę funkcjonalności swoich stron.
Pakiety usability dostępne są w czterech wersjach: easy, normal, optimum i perfect. Każdy z pakietów różni się zakresem stosowanych analiz, tak zwanych heurystyk. Strona klienta jest badana pod kątem najważniejszych z punktu usability kryteriów, takich jak na przykład czytelność, architektura informacji, układ strony, stosowana technologia, percepcja użytkownika itp. W bardziej rozbudowanych pakietach możliwe jest także podstawowe badanie typu eye tracking.

Nowa oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które nie chcą lub nie mogą angażować zbyt dużych środków na zaawansowane badania użyteczności. Pakiety przeznaczone są także dla tych właścicieli stron, którzy zamierzają przebudować swoje firmowe strony lub poddać je modyfikacjom. Wyniki przeprowadzonych analiz mogą stanowić  materiał wskazujący co i jak powinno być zmienione lub poprawione.

O badaniach użyteczności stron mówi się i pisze zazwyczaj przy okazji dużych firm i dużych projektów, gdzie wydatki na ten cel są bardzo duże. Tworzy to fikcyjny obraz pokazujący badania usability jako drogie i zarezerwowane dla bogatych firm. To nieprawda. Chcemy pokazać, że małe firmy o ograniczonym budżecie także powinny badać swoje strony pod kątem ich użyteczności i funkcjonalności. Często nawet niewielkie poprawki mogą zwiększyć komfort korzystania ze strony i jej ergonomię, usprawnić komunikacje z klientami czy poprawić sprzedaż.  – mówi Paweł Śledziński, właściciel firmy Perfect One.

Propozycja oferowania usług z zakresu badania użyteczności i funkcjonalności stron w postaci gotowych pakietów jest nowością na naszym rynku. Ceny pakietów zaczynają się już od 490 zł netto.

http://www.perfectone.pl/oferta/pakiety_usability/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top