Pamiętasz znajomych ze szkoły

„Zapytaj się 100 osób, czy chcą odnowić przyjaźnie z lat szkolnych – 50% powie, że tak. Zapytaj się, czy chcą wiedzieć co ci dawni przyjaciele teraz robią – 99% powie, że tak.”

I właśnie to umożliwia ten serwis – ponowne nawiązanie znajomości z
przyjaciółmi z lat szkolnych. Przyjaźnie szkolne są często bardzo intensywne i długotrwałe. Któż by nie chciał zobaczyć jak wygląda po 20 latach osoba z którą siedziało się w jednej ławce, albo ta z którą tańczyło się na prywatkach” Powspominać dawne czasy” Nauczycieli” Śmieszne wydarzenia z czasów szkolnych”

Zasada działania serwisu jest prosta: użytkownik, po wstępnej rejestracji (można zarejestrować kilka osób na jeden adres e-mail), odszukuje swoje szkoły. Jeżeli zarejestrowani są w nich także inni uczniowie, możemy niektórych z nich dodać do 'naszych przyjaciół’. Możemy tez zobaczyć informacje które wprowadzili i nawiązać z nimi kontakt.

Zostało wprowadzonych ponad 20,000 szkół (podstawowych, średnich i
wyższych). Jeżeli brakuje jakiejś szkoły (np.może ona już nie istnieć) – autorzy serwisu dopiszą ją w ciągu 48 godzin.

Serwis jest bezpłatny, jeśli chcemy zarejestrować się do swoich szkół i zobaczyć, kto z naszych przyjaciół jest już zarejestrowany. Jednak, jeśli chcemy nawiązać z kimś kontakt, musimy opłacić roczny abonament. Symboliczna opłata wynosi tylko 12 złotych na rok, czyli 1 złoty na miesiąc. Dzięki temu użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez serwis. Ponadto nie są narażeni na działalność nieuczciwych osobników, którzy chcą wykorzystywać serwis do celów komercyjnych.

Autorzy serwisu pozyskują także w ten sposób fundusze na reklamę serwisu w kraju i za granicą. Zasada jest prosta: im więcej osób będzie o nim wiedziało, tym więcej 'szkolnych przyjaciół’ będziemy w stanie odszukać.

Opracowanie graficzne serwisu jest proste i intuicyjne. Autorem wszystkich grafik jest młody grafik irlandzki Alan O’Rourke.

Z okazji inauguracji serwisu pierwszych 1,000 użytkowników otrzymuje roczny abonament gratis!

http://www.szkolnelata.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry