Panda: nowy skaner online

NanoScan firmy Panda Software to nowy skaner online do wykrywania aktywnych złośliwych kodów. Narzędzie w niecałą minutę rozpoznaje ponad 600 000 znanych zagrożeń, a Technologie TruPrevent chronią komputer przed nieznanymi jeszcze wirusami. Wersja beta dostępna jest na stronie producenta http://www.nanoscan.com.
NanoScan to narzędzie, które wykrywa wszystkie aktywne (zarówno znane, jak i nieznane) złośliwe kody ukryte w ważnych obszarach systemu. Potrzebuje na to co najwyżej 60 sekund. Aplikacja jest lekka – zajmuje jedynie 400KB, ponieważ technologia skanująca i wykrywająca zagrożenia zlokalizowana jest na serwerach należących do Panda Software.

W odróżnieniu od tradycyjnych antywirusów, NanoScan nie wymaga instalowania na komputerze pliku sygnatur wirusów. Aplikacja posiada bowiem dostęp online do wszystkich niezbędnych informacji i co najważniejsze, jest na bieżąco aktualizowana.

NanoScan może być wykorzystywany do sprawdzania poziomu bezpieczeństwa komputera przed skorzystaniem z usług bankowych np. przed przeprowadzeniem transakcji online. Dzięki temu użytkownicy mogą zapobiec ewentualnej kradzieży swoich danych lub pieniędzy.

Aby skorzystać z NanoScan nie potrzeba instalować żadnego dodatkowego programu, gdyż narzędzie korzysta z technologii ActiveX.

Wersję beta nowego skanera firmy Panda Software można pobrać ze strony internetowej:

www.nanoscan.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry