Panda Software – nowy ekspert na e-biznes.pl

Miesiąc temu uruchomiliśmy na forum dyskusyjnym specjalny dział „Ekspert Radzi”, gdzie fachowych porad udzielają przedstawiciele znanych firm internetowych. Dziś do grona ekspertów dołącza firma Panda Software, której przedstawiciel będzie wyjaśniał kwestie związane z bezpieczeństwem i potencjalnymi zagrożeniami płynącymi z sieci.
Ekspert firmy Panda Software będzie odpowiadał na pytania użytkowników forum e-biznes.pl związane z bezpieczeństwem informatycznym, zagrożeniem płynącym z Internetu i sposobami ochrony komputerów oraz danych. Stale rośnie liczba wirusów i złośliwych kodów, a metody stosowane przez cybernetycznych przestępców są coraz bardziej wyrafinowane. Możliwość uzyskania porady od specjalisty w tej dziedzinie będzie więc dla wielu internautów niezwykle istotna.

Panda Software jest jednym ze światowych liderów w zakresie zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 16 lat i jest obecna w ponad 50 krajach. Centrala firmy mieści się w Bilbao w Hiszpanii, laboratoria w Stanach Zjednoczonych oraz Hiszpanii. Produkty Pandy Software uzyskały liczne nagrody przyznawane przez wiodące organizacje wyspecjalizowane w bezpieczeństwie systemów IT, takie jak ICSA, Check Point, West Coast Labs czy AV Test. W Polsce Panda Software działa od września 2001 i znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych.

Obecnie na forum e-biznes.pl w sekcji „Ekspert Radzi” można zadać pytanie lub podyskutować z jednym z dziesięciu ekspertów, przedstawicieli znanych i cenionych firm internetowych.

Zapraszamy do korzystania z forum!

www.e-biznes.pl/ekspert

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry