Panda Software udostępniła wersję beta nowego programu Panda Antivirus 2007

Firma Panda Software udostępniła testową wersję nowego produktu, Panda Antivirus 2007, przeznaczonego dla użytkowników domowych. Program zabezpiecza komputer przed wszelkiego rodzaju wirusami i programami typu spyware.

Wersję beta można pobrać ze strony producenta, a w zamian za przetestowanie programu wygrać odtwarzacz MP4.

Program Panda Antivirus 2007 przeznaczony będzie dla użytkowników indywidualnych, którzy korzystają z Internetu w celach prywatnych i nie potrzebują wszystkich zaawansowanych mechanizmów ochrony. Nowy program działa zgodnie z zasadą „zainstaluj i zapomnij” – automatycznie zabezpiecza komputer przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami, nie wymagając ingerencji użytkownika. Panda Antivirus 2007 dodatkowo chroni komputer przed nieznanymi złośliwymi kodami, które nie zostały jeszcze wykryte i na które nie znaleziono szczepionki. Wbudowany w program mechanizm Genetic Heuristic Engine potrafi zidentyfikować tego typu zagrożenie, analizując „profil genetyczny” każdego podejrzanego pliku. Panda Antivirus 2007 został zaprojektowany tak, aby w minimalnym stopniu wykorzystywać zasoby systemowe.
Panda Antivirus 2007 nie zastąpi żadnego z aktualnych produktów Panda Software. To zupełnie nowy program, który ma uzupełnić ofertę firmy. Jest skierowany do odbiorców wymagających od programu antywirusowego maksimum bezpieczeństwa przy minimalnym zaangażowaniu ze strony użytkownika.

Testowa wersja programu dostępna jest na stronie internetowej: http://www.pandasoftware.com/promotions/betatesters_mp4/. Każdy beta-tester ma szansę wygrać nagrodę – odtwarzacz MP4. W tym celu wystarczy zarejestrować się na stronie producenta, pobrać wersję beta najnowszego produktu Panda Software, a następnie zgłosić wykryte problemy techniczne do 2 sierpnia 2006r. Raportowane błędy muszą być związane bezpośrednio z funkcjonalnością programu lub współpracą z innymi aplikacjami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top