Panda Titanium – nowa wersja misia antywirusowego

Na rynku dostępna jest już nowa Panda Titanium 2006 Antivirus+Antispyware w wersji polskiej. Rozszerzono w niej ochronę przed programami szpiegującymi i udoskonalono Technologie TruPrevent do walki z nieznanymi zagrożeniami. Dodatkowo program został wyposażony w nową funkcję blokowania niepożądanych połączeń Wi-Fi.

Titanium 2006 Antivirus+Antispyware to program zapewniający komputerom kompleksową ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, zaprojektowany zgodnie z zasadą 'zainstaluj i zapomnij’. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika z systemem automatycznych aktualizacji i raportami przeprowadzonych zadań skanowania.

System antywirusowy automatycznie chroni komputer przed wszelkiego rodzaju wirusami, robakami, trojanami, dialerami, atakami hakerów, phishingiem i innymi oszustwami internetowymi. Wzmocnione zabezpieczenie przed programami szpiegującymi uniemożliwia instalowanie na komputerze aplikacji, które mogłyby naruszyć prywatność użytkownika. Produkt został wyposażony w udoskonalone Technologie TruPrevent do walki z nieznanymi zagrożeniami – system automatycznie wykrywa i blokuje nieznane zagrożenia.

http://www.pandasoftware.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top