Panorama Firm oferuje usługi copywriterów

Małe i średnie firmy aktywnie poszukują klientów za pośrednictwem internetu. Kluczową kwestią są nowoczesne narzędzia e-marketingu , które poprawiają widoczność w sieci i zachęcają klientów do zakupu ich produktów oraz usług. Odpowiadając na te potrzeby w wyszukiwarce lokalnej panoramafirm.pl wdrożono nowe rozwiązanie – profesjonalny copywriting.

Panorama Firm oferuje usługi copywriterów 1Wyszukiwarki lokalne są dla konsumentów źródłem informacji o firmach, produktach i usługach. Firmy inwestują w rozwiązania, które zapewniają zarówno wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania jak i wyróżnienie oferty wśród konkurencyjnych firm. W natłoku codziennych zajęć właściciele firm nie zawsze mają czas, aby przygotować właściwą treść oferty. Odpowiednia treść to nie tylko zachęta dla potencjalnego klienta, ale także gwarancja lepszego pozycjonowania zarówno w wyszukiwarce lokalnej, jak i w Google. Z myślą o tych potrzebach właściciel Panoramy Firm uruchomił usługę copywritingu.

Zdajemy sobie sprawę, że właścicielom firm brakuje nie tylko czasu, ale i kompetencji, aby przygotować opis, który przyciągnie uwagę użytkowników internetu i pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie w sieci. Nasi copywriterzy tworzą dla reklamodawcy profesjonalny tekst opisujący firmę i jej usługi, który zostanie odpowiednio zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google. Za każdym razem przygotowanie tekstu poprzedza analiza działalności firmy, silnych oraz unikalnych stron jej oferty. Zwracamy uwagę na wiele szczegółów przydatnych do pozycjonowania takich jak zasięg działania, warunki płatności, parking i udogodnienia dla klienta czy wskazówki dojazdu – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku w Eniro Polska.

Copywriting jest zawsze powiązany z prezentacją firmy w Panoramie Firm. Tekst (minimum 1800 znaków ze spacjami) jest przygotowywany w terminie do 4 tygodni od momentu publikacji prezentacji.

Copywriting oraz linki sponsorowane uzupełniają naszą ofertę dla biznesu. Dzięki nowym rozwiązaniom jeszcze skuteczniej realizujemy misję wspierania małych i średnich firm, dostarczając im kontakty biznesowe – dodaje Magdalena Wypychowicz.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry