Pasaż budowlano-instalacyjny – nowa inicjatywa portalu Instalsystem.pl

Realizując politykę kompleksowej obsługi użytkownika, portal Instalsystem.pl uruchomił pasaż budowlano-instalacyjny.W ramach pasażu, dostępnego pod adresem pasaz.instalsystem.pl, realizowana jest sprzedaż produktów wykorzystywanych głównie w branży instalacyjno-budowlanej. Sprawdzeni, rzetelni dostawcy oraz duże wymagania dotyczące prezentowanej oferty, zapewniają bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Przyjazna struktura pasażu ułatwia poruszanie się po jego zawartości. Każdy z umieszczonych w ofercie pasażu produktów zawiera wyczerpującą informację techniczną. Klienci szukający pomocy w wyborze produktów mogą także liczyć na fachowe doradztwo.

‘Po prawie rocznym procesie systematycznego rozbudowywania contentu serwisu, przyszła kolej na wprowadzenie pasażu internetowego. Współpraca z wiodącymi producentami takimi jak Viessmann, Purmo, Cosmonova czy Danfoss pozwoliły stworzyć jedyny w swoim rodzaju pasaż internetowy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia, pasaż Instalsystem.pl stał się miejscem, gdzie każdy znajdzie produkty najwyższej jakości, skorzysta z pomocy fachowców i zakupi produkt po atrakcyjnych cenach. Ciekawy sposób prezentacji oferty i przyjazna filozofia sprzedaży to tylko niektóre z wielu zalet nowego pasażu.’ – mówi Mariusz Ciupiński z Instalsystem.pl.

Przygotowaniem i uruchomieniem pasażu instalacyjno-budowlanego zajęła się Agencja Interaktywna AMP Media. Zapewniła ona odpowiednie zaplecze technologiczne oraz opracowała i wprowadziła szereg działań promocyjnych, mających na celu wygenerowanie jak największej sprzedaży produktów.

http://www.pasaz.instalsystem.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry