Pasaż w o2.pl

Opublikowano: 11 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal internetowy o2.pl oraz porównywarka cen 9sekund.pl rozpoczęły współpracę, której efektem jest pasaż handlowy zakupy.o2.pl prezentujący ponad 1,2 miliona ofert ze sklepów internetowych.

'Cieszy nas bardzo wprowadzenie pasażu handlowego w struktury naszego portalu internetowego.' – mówi Michał Brański, członek Zarządu o2.pl Sp. z o.o. – 'Idea porównywania cen i bezpiecznych zakupów wpisuje się doskonale w naszą strategię oferowania użytkownikom o2 darmowego dostępu do najnowszych i najlepszych narzędzi internetowych'.

'Pasaż handlowy porównujący ceny to znakomite uzupełnienie oferty portalu internetowego. W ten sposób jego użytkownicy mogą odnaleźć w gąszczu sklepów internetowych najkorzystniejszą ofertę. Sposób prezentacji produktów sprawia, ze zakupy.o2.pl to nie tylko wyszukiwarka produktów, ale także miejsce, gdzie można miło spędzić czas, przeglądając oferty sklepów i śledząc nowości w wielu branżach.' – dodaje Łukasz Kuncewicz, szef zespołu 9sekund.pl.

Pasaż handlowy i porównywarka cen 9sekund.pl to lider wśród podobnych serwisów w Polsce. Oprócz ilości i jakości prezentowanych informacji, duży nacisk kładzie na innowacyjność. Jako jedyny w Polsce porównuje oferty z serwisów aukcyjnych oraz na bieżąco analizuje zachowanie użytkownika.

http://zakupy.o2.pl

Sylwester KozakPasaż w o2.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.