Pasazer.com: Najlepsza linia lotnicza 2004 roku wybrana

Opublikowano: 10 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu zorganizowanego przez serwis Pasazer.com, w którym czytelnicy portalu poświęconego tematyce podróżowania samolotem wybierali Najlepszą Linię Lotniczą 2004. Zwycięzcą w zestawieniu ogólnym zostały Polskie Linie Lotnicze LOT. Kolejne dwa miejsca przypadły liniom WizzAir i Lufthansa.

Czytelnicy serwisu Pasazer.com wybierali przez dwa miesiące najlepsze linie lotnicze w zakresie: bezpieczeństwa, komfortu i ceny. W pierwszych dwóch kryteriach swoich rywali zdeklasował LOT, w ostatniej prowadziła tania linia lotnicza WizzAir.

– Plebiscyt na najlepszą linię lotniczą został zorganizowany na łamach serwisu po raz pierwszy, jednak nie ostatni. Chcemy znać zdanie naszych czytelników na temat polskiego rynku lotniczego. Natomiast dla samych linii, nasz plebiscyt stanowi dobry punkt do przemyśleń – mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny serwisu Pasazer.com.

Wśród biorących udział w ankiecie przeważali mężczyźni (82 proc.), osoby z wyższym wykształceniem (59 proc.), mieszkańcy miast powyżej 100 tys. mieszkańców (69 proc.), osoby kilka razy w roku podróżujące samolotem (67 proc.). Dane te pokazują także profil czytelnika serwisu Pasazer.com, który jest atrakcyjnym medium reklamowym dla produktów z wyższej półki i linii lotniczych.

http://www.pasazer.com/czytaj.php?lp=441.

Sylwester KozakPasazer.com: Najlepsza linia lotnicza 2004 roku wybrana

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.