Paula Marciniak twarzą Domeny.pl

Paula Marciniak – nowa gwiazda polskiego showbiznesu – została twarzą serwisu Domeny.pl. To pierwsza w Polsce tego typu współpraca firmy hostingowej z gwiazdą sceny pop.

22-letnia Paula była laureatką wielu konkursów piękności. Wygrała wrocławską edycję konkursu Look Model Search. W Paula Marciniak twarzą Domeny.pl 12005 r. wystąpiła w konkursie Miss Polski, gdzie zdobyła tytuł Miss Polski Foto i w nagrodę pojechała reprezentować nasz kraj do Tanzanii na konkurs Model of the World.

Paula udowodniła także swój talent aktorski – zagrała między innymi w serialu Daleko od Noszy, Pitbull, Pierwsza Miłość oraz w teledysku DJ’a Nerosa.

– Szybko rozwijająca się kariera Pauli i jej wszechstronne umiejętności zwróciły naszą uwagę. Cieszymy się, że Paula przyjęła naszą propozycję współpracy marketingowej.
– mówi Marcin Majerek, dyrektor ds. marketingu Domeny.pl.

Paula Marciniak obecnie prowadzi program Paula-Flashing Lights w telewizji ITV. W wakacyjnym numerze magazynu CKM można było zobaczyć jej niezwykłą sesję zdjęciową, a podczas sierpniowych wyborów Miss Polski, Paula wraz z Michałem Wiśniewskim zaśpiewała największe przeboje Ich Troje.

24 listopada br. odbędzie się premiera jej pierwszego oficjalnego singla “Flashing Lights”, który ukaże się w Polsce i za granicą.

Premiera internetowa teledysku “Flashing Lights” już 18 listopada w serwisie Domeny.pl.

http://www.domeny.pl/paula-flashing-lights.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry