Payleven również dla osób fizycznych

Opublikowano: 16 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

1 maja Payleven udostępnił nową usługę – możliwość pobierania przez osoby fizyczne płatności wykonanych z wykorzystaniem terminala płatniczego podłączonego do telefonu komórkowego 

paylane

Twórcy projektu uważają, że taka forma płatności może doskonale się sprawdzać np. przy korzystaniu z serwisów ogłoszeniowych i sprzedaży bezpośredniej. Produkt jest skierowany również do takich osób jak korepetytorzy czy freelancerzy.

Klienci payleven nie ponoszą opłat abonamentowych z tytułu korzystania z terminala, jedyną opłatą jest prowizja w wysokości 2,95 proc. plus 37 groszy. Koszt urządzenia to 399 zł. Terminal jest podłączany do telefonu komórkowego działającego z systemem Android lub iOS.

Sylwester KozakPayleven również dla osób fizycznych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.