Październikowy numer miesięcznika BUDUJEMY DOM

Najnowszy numer magazynu BUDUJEMY DOM już w kioskach. W październikowym wydaniu między innymi obszerny materiał o ogrzewaniu podłogowym i grzejnikowym, raport na temat wentylacji i klimatyzacji oraz poradnik dla wykańczających dom poświęcony oświetleniu.

Tematem głównym najnowszego numeru BUDUJEMY DOM jest ogrzewanie podłogowe. Jak mądrze połączyć taką formę ogrzewania z ogrzewaniem grzejnikowym? Jaki rodzaj posadzki wybrać przy ogrzewaniu podłogowym: tylko ceramika i kamień, czy może deski drewniane, panele lub wykładzinę?

W najnowszym numerze znalazł się także raport na temat wentylacji i klimatyzacji, a w nim między innymi: dlaczego wariant z odzyskiem ciepła jest energooszczędny i dlaczego o zakupie klimatyzacji najlepiej myśleć zimą. Oprócz tego ponad 200 stron artykułów, porad i materiałów z niezbędnymi informacjami dla osób budujących i wykańczających domy.

Szczególnie polecam materiał o ogrzewaniu podłogowym i o tym jak połączyć go z ogrzewaniem grzejnikowym. Tak zwana podłogówka zdobywa coraz większą popularność, ale nie zawsze jest w stanie zastąpić grzejniki. Jak wtedy połączyć jedno z drugim? Właśnie temu poświęcamy sporo miejsca w najnowszym numerze. – mówi Ernest Jagodziński, redaktor naczelny.

Magazyn BUDUJEMY DOM to miesięcznik dla budujących i dla wykonawców. W magazynie przede wszystkim można znaleźć porady, wskazówki, informacje praktyczne, przegląd nowości rynkowych, projekty domów i rady ekspertów. BUDUJEMY DOM wydawany jest przez wydawnictwo AVT-Korporacja i wraz z kilkoma innymi pismami specjalistycznymi tworzy grupę Budownictwo i Wnętrza.

www.budujemydom.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry