PC World Komputer Extra z baśniami

Wydawnictwo IDG Poland S.A. wprowadziło w połowie grudnia br. na rynek kolejny numer czasopisma PC World Komputer Extra (PCWK Extra). Zeszyt zatytułowany Internet dla najmłodszych tym razem przeznaczony jest dla rodziców i dzieci. Główną atrakcję tego wydania stanowi przykład zastosowania technologii Video CD w praktyce – do numeru dołączono dwie wspaniale animowane baśnie z serii “Simsala Grimm” – w pełnym dubbingu aktorskim.

W numerze czytelnicy mogą m.in. przeczytać o stronach internetowych, które warto pokazać dziecku oraz o obecnych na rynku programach edukacyjnych dla najmłodszych.

Zapisane na płycie Video CD baśnie “Kryształowa Kula” i “Bajka o diable z trzema złotymi włosami” to animowane w stylu Disneya filmy rysunkowe w pełnej polskiej wersji językowej. Są one swobodnym przekładem oryginalnych baśni braci Grimm. Całość opatrzona jest logiem kampanii STOP PRZEMOCY. Jej celem jest walka z narastającym problemem agresji wśród dzieci i młodzieży. Znaczek “Bajki bez przemocy” daje gwarancję, że oznakowane nim filmy mają pozytywny wpływ na rozwój psychiki dziecka.

http://www.idg.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry