PC World Komputer: Kaspersky Anti-Virus produktem roku

Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych i służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu dwóch prestiżowych wyróżnień. W plebiscycie „Produkt Roku 2006” organizowanym przez magazyn PC World Komputer program Kaspersky Anti-Virus został uhonorowany dwoma wyróżnieniami: „Produkt Roku 2006 Wybór Redakcji” oraz „Produkt Roku 2006 Wybór Czytelników”.
Wyniki plebiscytu opublikowano w styczniowym numerze PC World Komputera (nr 1/2007). W ciągu miesiąca czytelnicy magazynu PC World Komputer oraz wszyscy internauci odwiedzający witrynę konkursu mogli głosować na swoje ulubione produkty. Także Redakcja magazynu zaprezentowała swoje typy. Program Kaspersky Anti-Virus zwyciężył zarówno w opinii Redakcji, jak i czytelników.

Podsumowując wynik plebiscytu w kategorii „Antywirusy” redaktorzy PC World Komputera napisali: „Kaspersky Anti-Virus wygrywa, bo tradycyjnie utrzymuje wysoki poziom i i nadąża nie tylko za zmianami w świecie cyfrowej przestępczości, ale też za zmieniającymi się gustami klientów.”

„Nasza firma stara się tworzyć rozwiązania najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona zarówno przez redakcję magazynu PC World Komputer, jak i przez jego czytelników” – powiedział Bartosz Prauzner – Bechcicki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Kaspersky Lab Polska.

www.kaspersky.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry