PCArena.pl i Asmax proponują: pognęb swój stary modem

Asmax, producent urządzeń bezprzewodowego i szerokopasmowego dostępu do Internetu, oraz wortal poświęcony branży IT -PCArena.pl – zapraszają wszystkich internautów z wyobraźnią do konkursu „Ośmiesz i pognęb swój modem”.
Konkurs rozpoczyna się 10 grudnia br. i potrwa do 7 stycznia 2008 roku. Szansę na wygranie routera Asmax AR 904g ma pięciu Internautów, którzy wykażą się największą kreatywnością lub poczuciem smaku w przerobieniu swojego starego modemu na zupełnie nowe urządzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres: [email protected] dwa czytelne zdjęcia swojego modemu przed i po dokonaniu zmian. Nagrodzonych zostanie pięć najlepszych prac (najbardziej pomysłowych lub estetycznych) wybranych przez Komisję konkursową.

Wykorzystując świąteczne dni, wolne od codziennych, szkolnych czy zawodowych obowiązków szansę na wygraną ma każdy internauta wyposażony w wyobraźnie i zdolności manualne. Nazwiska 5 zwycięzców i ich prace zostaną opublikowane na wortalu PCArena.pl  8 stycznia 2008 roku. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: http://www.pcarena.pl/asmax/.

„Ideą konkursu jest zachęcenie Internautów na przesiadkę na bardziej zaawansowane rozwiązania dostępu do Internetu. Pozbywając się starych modemów, niewielkim kosztem, można zaopatrzyć się w router, który da nam tak oczekiwane bezpieczeństwo (firewall), umożliwi nam budowę lokalnej sieci czy zapewni bezprzewodowy dostęp do Internetu”, – powiedział Łukasz Musiał, menedżer marki Asmax w Veracomp SA – wyłącznego dystrybutora tej marki.

Z kolei Kamil Babula, redaktor naczelny i właściciel wortalu PCArena.pl tłumaczy powody organizacji konkursu – „duże zainteresowanie naszych czytelników konkursami stanowi dla nas zielone światło na organizowanie kolejnych akcji, z jeszcze większym rozmachem. Korzystają na tym wszyscy – producenci mają szansę na nawiązanie kontaktu z użytkownikami, PCArena udowadnia, że myśli o swoich czytelnikach, a Internauci, mają szanse, wykorzystując swoje umiejętności i szczęścia, na atrakcyjne nagrody”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top