PCM otwiera nowe call-center

Spółka Polskie Centrum Marketingowe (PCM) od 1 lutego 2005r. podwoiła liczbę stanowisk w dziale telemarketingu. W nowej siedzibie firmy przy ul. Poleczki 7 powstało 250 nowoczesnych stanowisk contact center.

Łącznie z dotychczasowym oddziałem przy ul. Mińskiej 25 PCM posiada już 500 miejsc operatorskich. W systemie dwuzmianowym w PCM będzie pracowało 1000 osób. Od lutego rozpoczęto tworzenie zespołów obcojęzycznych, w szczególności angielsko-, niemiecko- i francuskojęzycznych ukierunkowanych na obsługę rynku Unii Europejskiej. Do nowego budynku przeniósł się również Zarząd Spółki, Biuro, Dział Wysyłek Pocztowych oraz Dział Baz Danych.

Spółka PCM działa od 1994r. w branży marketingu kierunkowego. Oferuje usługi outsourcingowe w zakresie wsparcia sprzedaży i utrzymywania relacji z klientami.

Oprócz usług telemarketingu świadczy usługi contact center, wysyłek pocztowych, wynajmu i sprzedaży baz danych, obsługi programów lojalnościowych. PCM obsługuje duże, międzynarodowe firmy telekomunikacyjne, banki, wydawnictwa, telewizje, firmy leasingowe, motoryzacyjne i wiele innych.

http://www.pcm.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top