Pełny serwis Reuters po angielsku w Bankier.pl

Opublikowano: 22 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Polski Portal Finansowy Bankier.pl udostępnił swoim użytkownikom pełny serwis informacyjny Reuters w wersji angielskiej oraz rozszerzył serwis Wiadomości o informacje makroekonomiczne Polskiej Agencji Prasowej. W związku w uruchomieniem nowych usług Bankier.pl oferuje obecnie najszerszy w Polsce przegląd wiadomości gospodarczych i bankowych oraz informacji z rynków finansowych.

Głównym celem uruchomienia pełnego serwisu informacyjnego Reuters w wersji angielskiej jest zainteresowanie ofertą informacyjną Bankier.pl również wśród użytkowników anglojęzycznych, którzy pracują lub uczą się w Polsce. Osoby te, mieszkające na stałe lub czasowo w Polsce, także korzystają z usług bankowych oferowanych przez polskie banki, ubezpieczają swoje rodziny i majątki oraz podejmują różnego typu decyzje finansowe.

„Aby podejmować najlepsze decyzje finansowe zarówno w sferze prywatnej jak i na gruncie zawodowym niezbędne jest posiadanie pełnej informacji. Dlatego właśnie Bankier.pl zdecydował się rozszerzyć zakres dostępnych dla naszych użytkowników wiadomości i danych. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasi użytkownicy korzystali z najlepszych internetowych rozwiązań w zakresie finansów. ” – powiedział Piotr Wąsowski Dyrektor Programowy Bankier.pl.

Zespół redakcyjny Bankier.pl jest przekonany, że zmiany mające na celu zaoferowanie jeszcze większej ilości informacji, uzupełnione o system ich grupowania i wyszukiwania, wraz z kompletnymi narzędziami do oceny produktów finansowych i przeglądem sytuacji na rynkach będą dla użytkowników Bankier.pl jeszcze bardziej użyteczne.

Dodatkowo serwis w języku angielskim na stronach Bankier.pl uzupełniany jest przez informacje IntelliNews. Są to głównie wiadomości z polskich rynków finansowych.

Bankier.pl współpracuje w zakresie informacji gospodarczych i finansowych z ok. 150 podmiotami jakimi są banki, ubezpieczyciele, światowe i polskie serwisy informacyjne oraz dzienniki i pisma gospodarczo-branżowe.

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakPełny serwis Reuters po angielsku w Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.