PeopleSoft certyfikuje rozwiązania VERITAS

Opublikowano: 4 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

VERITAS Software Corporation (Nasdaq: VRTS) dostawca oprogramowania do przechowywania danych, uzyskał od PeopleSoft, Inc. certyfikację dla VERITAS i3 – rozwiązania do zarządzania wydajnością aplikacji (APM), m.in. dla PeopleSoft Enterprise. Oprogramowanie VERITAS i3 umożliwia dostarczanie aplikacji PeopleSoft jako mierzalnej, nadającej się do rozliczania usługi, która jest dostosowana do zmieniających się potrzeb biznesu, co stanowi cechę charakterystyczną dzisiejszych wymagań w zakresie udostępniania mocy obliczeniowej.

VERITAS i3 dla PeopleSoft monitoruje wydajność wszystkich komponentów PeopleSoft Pure Internet ArchitectureŽ, włączając serwery WWW, Javę, serwery aplikacji, bazy danych i pamięć masową. Jest przeznaczony do skorelowania wydajności z czasem odpowiedzi użytkownika w taki sposób, aby administratorzy mogli zidentyfikować i skorygować potencjalne problemy. Dzięki tej możliwości administratorzy rozwiązań PeopleSoft mogą optymalizować wydajność aplikacji w celu jej wykorzystania i dostosowania do potrzeb użytkownika, w zależności od miejsca zastosowania podczas spełniania rygorystycznych wymagań dotyczących poziomu usług.

Dzięki możliwości monitorowania i analizy wszystkich podstawowych komponentów infrastruktury aplikacji, oprogramowanie VERITAS i3 wykrywa i koryguje przyczyny pogorszenia wydajności, zanim wpłyną one na czas odpowiedzi. Produkt identyfikuje trendy i odchylenia od normalnego funkcjonowania, wykorzystując unikalną technologię dokładnego określania wydajności bazy danych i aplikacji. Przyspiesza również aktualizację i czas wdrażania nowej aplikacji dzięki dokładnemu dostosowaniu do potrzeb użytkownika, zależnie od miejsca zastosowania aplikacji i identyfikacji potencjalnych wąskich gardeł, zanim one wystąpią.

http://www.vertias.com

Sylwester KozakPeopleSoft certyfikuje rozwiązania VERITAS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.