PeopleSoft certyfikuje rozwiązania VERITAS

VERITAS Software Corporation (Nasdaq: VRTS) dostawca oprogramowania do przechowywania danych, uzyskał od PeopleSoft, Inc. certyfikację dla VERITAS i3 – rozwiązania do zarządzania wydajnością aplikacji (APM), m.in. dla PeopleSoft Enterprise. Oprogramowanie VERITAS i3 umożliwia dostarczanie aplikacji PeopleSoft jako mierzalnej, nadającej się do rozliczania usługi, która jest dostosowana do zmieniających się potrzeb biznesu, co stanowi cechę charakterystyczną dzisiejszych wymagań w zakresie udostępniania mocy obliczeniowej.

VERITAS i3 dla PeopleSoft monitoruje wydajność wszystkich komponentów PeopleSoft Pure Internet ArchitectureŽ, włączając serwery WWW, Javę, serwery aplikacji, bazy danych i pamięć masową. Jest przeznaczony do skorelowania wydajności z czasem odpowiedzi użytkownika w taki sposób, aby administratorzy mogli zidentyfikować i skorygować potencjalne problemy. Dzięki tej możliwości administratorzy rozwiązań PeopleSoft mogą optymalizować wydajność aplikacji w celu jej wykorzystania i dostosowania do potrzeb użytkownika, w zależności od miejsca zastosowania podczas spełniania rygorystycznych wymagań dotyczących poziomu usług.

Dzięki możliwości monitorowania i analizy wszystkich podstawowych komponentów infrastruktury aplikacji, oprogramowanie VERITAS i3 wykrywa i koryguje przyczyny pogorszenia wydajności, zanim wpłyną one na czas odpowiedzi. Produkt identyfikuje trendy i odchylenia od normalnego funkcjonowania, wykorzystując unikalną technologię dokładnego określania wydajności bazy danych i aplikacji. Przyspiesza również aktualizację i czas wdrażania nowej aplikacji dzięki dokładnemu dostosowaniu do potrzeb użytkownika, zależnie od miejsca zastosowania aplikacji i identyfikacji potencjalnych wąskich gardeł, zanim one wystąpią.

http://www.vertias.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry