Personel_Start na drugie 150 wdrożeń

Z okazji 150 wdrożenia systemu TETA_Personel, spółka TETA zdecydowała się wprowadzić na rynek nową, niskobudżetową wersję tego popularnego systemu kadrowo-płacowego. Nosi ona nazwę Personel_Start.

„Mając bagaż doświadczeń w postaci pracy z tak wieloma firmami oraz ponad siedmioletni okres udoskonalania systemu, mogliśmy zaoferować klientom nowe rozwiązanie, które jest tańsze i jednocześnie sprawdzone na rynku” – twierdzi Zdzisław Matejuk, szef marketingu w TETA S.A.

Główne zadania nowej aplikacji to administracja kadrowo-płacowa oraz naliczanie wynagrodzeń pracowników w oparciu o dowolne systemy płacowe. W tych obszarach Personel_Start jest wstępnie sparametryzowany i wyposażony w słowniki ułatwiające wprowadzanie danych (jak na przykład spis urzędów skarbowych z adresami i numerami ich kont bankowych). System posiada funkcje eksportu gotowych dokumentów do Programu Płatnik, a także zestaw gotowych wydruków i raportów.

Nieprzypadkowa jest też nazwa nowego systemu. „Personel_Start” realizując podstawowe zadania kadrowo-płacowe, daje użytkownikom możliwość rozbudowania go o kolejne funkcjonalności w miarę rosnących potrzeb i możliwości finansowych. Nowe moduły wspomagają dodatkowe zadania działów personalnych: wielowymiarową analizę danych, zarządzanie zasobami ludzkimi, a także umożliwiają samodzielny dostęp pracowników do danych kadrowo-płacowych poprzez Internet. Z tej opcji skorzystały już dwie firmy, w których TETA przeprowadziła w ubiegłym roku pilotażowe wdrożenia. „Pierwsze doświadczenia wskazują, że możliwość rozbudowy wersji podstawowej o potrzebne elementy będzie coraz bardziej popularna. Atutem takiego rozwiązania jest krótki czas wdrożenia, mniejsze nakłady finansowe na starcie, i – co bardzo ważne dla klienta – gwarantowany, szybki dostęp do pozostałych modułów, bez zbędnych procedur i formalności” – podkreśla Zdzisław Matejuk.

Aplikacja jest przeznaczona dla firm i instytucji, które poszukują sprawdzonego narzędzia w przystępnej cenie. Dla użytkownika systemu tego typu kluczową kwestią jest zgodność z ustawodawstwem regulującym kwestie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń i składek ZUS, a także z ustawą o ochronie danych osobowych. TETA zapewnia zgodność Personelu_Start z wszelkimi przepisami regulującymi te kwestie – także w przyszłości. Co również istotne, oprogramowanie pracuje praktycznie na wszystkich platformach systemowych.

http://www.teta.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top