Picasa Web Albums dostępna w JAMBOX

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX uruchomiła nową usługę – przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora. Dzięki przeglądarce użytkownicy JAMBOX mają dostęp do albumów zdjęciowych, które znajdują się na portalu internetowym Picasa Web Albums. Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat.

Przeglądarka zdjęć to kolejna, po dostępie do stron internetowych, własnych kanałów telewizyjnych czy interaktywnych gier, usługa która została dodana do oferty telewizji JAMBOX w ciągu ostatnich 6 miesięcy.  Po  umożliwieniu odbioru popularnych filmów z serwisu YouTube przyszedł czas na oglądanie zdjęć. Dzięki przeglądarce użytkownik JAMBOX ma dostęp do albumów zdjęciowych stworzonych przez siebie, swoich znajomych czy rodzinę. Przeglądarka posiada interfejs, dzięki któremu można za pomocą pilota przeglądać zdjęcia oraz aktywować tryb pokazu slajdów. Obecnie przeglądarka jest kompatybilna z programem Picasa Web Albums ale telewizja JAMBOX planuje umożliwić dostęp do innych portali internetowych, takich jak: Flickr, Photobucket czy Onet Foto.

Picasa Web Albums dostępna w JAMBOX 1

Cieszę się, że udało nam się wprowadzić nową, innowacyjną usługę multimedialną – mówi Bartłomiej Czardybon, prezes SGT S.A. – Teraz wystarczy umieścić zdjęcia w Internecie i każdy użytkownik JAMBOX będzie mógł je zobaczyć na ekranie swojego telewizora – dodaje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry