Pięciogwiazdkowa karta Money.pl

Karta kredytowa Money.pl została wyróżniona przez ekspertów Expandera jako jeden z najlepszych produktów finansowych 2006 roku. W podsumowaniu nowości na rynku karta Money.pl otrzymała najwyższą notę – pięć gwiazdek.
Karta Money.pl zyskała uznanie przede wszystkim za brak kosztów związanych z jej używaniem oraz za bezpieczeństwo. Jest to jedyna na rynku karta w praktyce całkowicie darmowa. Ponadto jest to karta chipowa, bezpłatnie ubezpieczona na wypadek utraty.

Produkt powstał w wyniku połączenia sił portalu finansowego Money.pl oraz Banku Zachodniego WBK. W Money.pl od lat doradzamy naszym czytelnikom, jak efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Znamy ich potrzeby, wiemy, czego poszukują najczęściej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu naszego partnera, Banku Zachodniego, stworzyliśmy kartę, jakiej nie było na rynku – mówi Marta Smaga z portalu Money.pl.

Karta Money.pl to oferta dla wszystkich, zarówno dla osób o niewysokich dochodach – żeby otrzymać kartę wystarczy zarabiać 800 złotych, jak i dla osób zamożnych – maksymalny limit na karcie wynosi aż 50 tys. złotych. Eksperci ocenili, że karta Money.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które często używają karty kredytowej i w całości spłacają zadłużenie.

Opinia ekspertów o karcie Money.pl: http://firma.money.pl/?sub=new&id=318

www.money.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry