Piekielnie sympatyczne Walentynki

Po raz kolejny serwis randkowy Sympatia.pl organizuje wielką walentynkową imprezę dla swoich użytkowników. Zabawa utrzymana w stylistyce diabelskiej, odbędzie się w najbliższą sobotę 10 lutego 2007 r. o godz. 20.00 w klubie Piekarnia w Warszawie.
Z okazji zbliżających się Walentynek, użytkownicy serwisu Sympatia.pl wraz z przyjaciółmi, będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnie dla nich zorganizowanej zabawie. Dla ponad tysiąca uczestników imprezy, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: konkursy i loterie z cennymi nagrodami, a dla pierwszych dwustu osób wchodzących na imprezę – diabelskie niespodzianki!

Kinga Bugajska, Kierownik Serwisu Sympatia.pl: Cieszymy się, że zaproponowana przez nas formuła zorganizowania imprezy dla osób, które dotąd spotykały się jedynie w wirtualnej rzeczywistości, sprawdza się. Każda organizowana przez nas zabawa walentynkowa, spotyka się z ogromnym zainteresowaniem internautów, o czym świadczy wyprzedanie biletów na długo przed imprezą. Walentynki z Sympatią to wyjątkowa okazja, by spotkać się ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi z serwisu.

Dodatkowo w serwisie powstała także specjalna sekcja poświęcona Dniu Zakochanym. Na stronie www.sympatia.pl/walentynki internauci znajdą liczne pomysły na niebanalne upominki dla ukochanej osoby, zabawne e-kartki, a także zaproszenie na romantyczny maraton filmowy w Multikinie.

www.sympatia.onet.pl/walentynki2007.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry