Pierwsza klawiatura z wbudowanym telefonem internetowym w Megabajcie

Od czerwca tanie i wygodne rozmowy są już w zasięgu ręki. Pod koniec miesiąca Megabajt wprowadza pierwszą na rynku klawiaturę z wbudowanym telefonem internetowym – A4Tech IP Talky (KIP-800). W klawiaturę wbudowana jest słuchawka IP USB, dzięki której można za darmo rozmawiać z innymi użytkownikami aplikacji umożliwiających rozmowy przez Internet. Klawiatura jest kompatybilna z takimi usługami jak Skype, MSN, AOL czy Yahoo.

Klawiatura IP Talky ma niskoprofilowe klawisze, które zapewniają wyjątkowy komfort pracy. Wyposażona jest w 13 klawiszy multimedialnych i internetowych umożliwiających błyskawiczny dostęp do ulubionych plików z muzyką i stron internetowych. Ponadto posiada klawisz kontroli głośności, porty USB IN/OUT Digital Audio, które zastąpiły standardową kartę dźwiękową AC97 i zapewniają doskonałą cyfrową transmisję głosu. Klawiatura redukuje zakłócenia dźwięku i echa, dzięki czemu rozmowy telefoniczne stają się szczególnie przyjemne. Wystarczy sięgnąć po słuchawkę i cieszyć się rozmową.

Projektanci klawiatury postanowili zaspokoić najbardziej wybredne gusta użytkowników. Dla tych, którzy wolą korzystać z tradycyjnych słuchawek do rozmów przez Internet powstał specjalny przełącznik, który to umożliwia. Dzięki wbudowanym dzwonkom użytkownicy nie przegapią więcej żadnych istotnych rozmów.

Klawiatura A4Tech IP Talky objęta jest 36-miesięczną gwarancją. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi: 110 zł.

Firma Megabajt powstała w 1990 roku. Od początku działalności jej misją jest dbałość o Partnerów i potrzeby Klientów, do których skierowana jest oferta. Dzięki otwartości i umiejętności dostosowania do zmieniających się wymogów polskiego rynku firma zdobyła pozycję lidera.
Megabajt jest obecnie największym polskim dystrybutorem obudów, nośników pamięci i urządzeń wskazujących. Ma 4 oddziały w największych miastach Polski. W ciągu 15 lat istnienia obrót firmy wzrósł ponad 100-krotnie.
W ofercie firmy znajdują się takie marki, jak: A4Tech, Logitech, Verbatim, TDK, Gigabyte, Kodak, Protec, Aver Media, Lestar, Spark, Z-Cyber, AF. Oprócz tego Megabajt wykreował i wprowadził własne marki: Tracer, Seven, Supratec, A4Tech Navigator oraz Take.Me, które zdobyły znaczącą pozycję w branży, a ich jakość została wielokrotnie potwierdzona w testach.
Atutami Megabajtu są: wieloletnie doświadczenie, ponad 90. wykwalifikowanych pracowników, cztery oddziały regionalne, świetnie zorganizowane centrum logistyczne oraz ponad 300 partnerów. Wszystko to daje możliwość stałego rozwoju i podnoszenia poziomu świadczonych usług. Firma Megabajt działa w taki sposób, aby budować długoterminowe relacje z Klientami, oparte na zaufaniu. Partnerom oferuje pomoc sprzedażową, techniczną i marketingową.

Ewa Mittelstaedt
agencja marketingowa inn3rvision

tel. 0-602-454-223
faks (22) 642-82-77
[email protected]
www.inn3rvision.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top