Pierwsza pomoc – szkolenia online

Opublikowano: 24 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma 4system Polska na zamówienie Polskiego Czerwonego Krzyża opracowała szkolenie e-learningowe Pierwsza pomoc. Kurs został umieszczony na platformie e-learningowej WBTServer.

Cele postawione przed szkoleniem oraz platformą to przygotowanie teoretyczne oraz weryfikacja wiedzy osób, które zamierzają ubiegać się o uzyskanie certyfikatu posiadania umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Aby ułatwić przyswajanie wiedzy szkolenie składa się w dużej mierze z interaktywnych symulacji, w których kursanci krok po kroku mogą przećwiczyć zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Dodatkowo kursanci wspierani są wskazówkami zaimplementowanego w szkolenie wirtualnego nauczyciela.

http://www.4system.com

http://www.pck.org.pl

Sylwester KozakPierwsza pomoc – szkolenia online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.