Pierwsza ślubna para z Sympatia.onet.pl

Para internautów, która poznała się w Sieci dzięki serwisowi sympatia.onet.pl 21 czerwca 2003 roku, stanęła na ślubnym kobiercu. Od pierwszego kontaktu w Internecie do decyzji o ślubie Basia i Julian, czyli blondynka Cadavre, nauczycielka francuskiego z Gliwic i Jotb31, przystojny amator narciarstwa z Katowic, potrzebowali nieco ponad miesiąc.

Szczęśliwi małżonkowie otrzymali w prezencie od partnerów serwisu randkowego sympatia.onet.pl prezenty ślubne. Portal ufundował podróż poślubną do Grecji (z biurem podróży Scan Holiday), natomiast Sympatia.pl podarowała profesjonalną sesję fotograficzną z ceremonii ślubnej oraz komplet ręcznie malowanej zastawy.

Nasza para już wcześniej wykorzystywała Internet do kontaktów towarzyskich i wakacyjnych wyjazdów. Historia obojga dowodzi, że w czasach cywilizacji informatycznej komputer stał się pośrednikiem w satysfakcjonujących kontaktach międzyludzkich.

Redaktor naczelny Sympaticonu, Wioletta Dziarnowska dodaje: „Waga, jaką przykładamy w Sympatii do utrzymania wysokiej jakości oferowanych usług znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w ilości zawieranych codziennie przyjaźni. Staramy się wesprzeć naturalną spontaniczność towarzyską użytkowników opracowywanym przez zespół specjalistów poradnictwem. Internauci dzięki treściom składającym się na dział publicystyczny Sympaticon, a także udzielanymi na życzenie poradami indywidualnymi, mają szansę doskonalić u nas swoje umiejętności interpersonalne. Efekty zastosowania profesjonalnych narzędzi widoczne są w rosnącej wręcz lawinowo liczbie osób, które odnalazły w Sympatii nie tylko znakomitą rozrywkę, ale i spełnienie nadziei na poważny związek. To ostatnie jest jednym z najistotniejszych elementów składających się na misję serwisu. Ślub Basi i Juliana jest doskonałym potwierdzeniem tego, że Sympatia pomaga w odnalezieniu osobistego szczęścia, dzięki temu m.in., że pozwala połączyć tych, których na pozór wiele dzieli. Bariera czasu, miejsca, przekonań nie ma znaczenia, istotny jest cel nadrzędny – znalezienie idealnego partnera. Na realizacji tego ostatniego koncentrują się nasze działania i wraz z użytkownikami cieszymy się dowiadując się codziennie o dziesiątkach zakochanych par.”

Serwis Sympatia w Onet.pl posiada ponad 240 000 zarejestrowanych użytkowników, z których ponad 140 000 zdecydowało się opublikować informacje o sobie dostępne dla innych użytkowników. Dziennie serwis odwiedza nawet do 100 000 osób, a łączna liczba odsłon stron w skali miesiąca przekracza już 60 milionów.

http://sympatia.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top