Pierwsze finansowanie dzięki IVP.pl

IVP.pl będąca serwisem internetowym kojarzącym przedsiębiorców poszukujących kapitału z inwestorami ma pierwszy sukces na swoim koncie.

Dzięki platformie kapitałowej, zaledwie po 3 miesiącach od startu IVP.pl udało się zainteresować potencjalnego inwestora spółką internetową wystawioną na sprzedaż. Po bezpośrednich początkowych rozmowach, obie strony doszły do porozumienia współpracy kapitałowej, na mocy której nastąpiła inwestycja inwestora indywidualnego (Anioła Biznesu) w spółkę, sfinansowana kapitałem w pierwszej transzy inwestycyjnej na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaangażowanie nowego inwestora ma pomóc firmie w rozszerzeniu bieżącej działalności wobec tworzenia projektów internetowych i tym samym zwiększenie dotychczasowych obrotów firmy.

Niezależnie od zrealizowanej inwestycji, z posiadanych przez IVP.pl informacji wynika, że pomiędzy potencjalnymi inwestorami a przedsiębiorcami ogłaszającymi się na platformie IVP.pl prowadzone są obecnie 2 poważne rozmowy oraz szereg innych odnoszących się do możliwości wzajemnej współpracy kapitałowej.

Podstawową działalnością platformy kapitałowej IVP.pl jest pomoc firmom w nawiązaniu kontaktów biznesowych z potencjalnymi inwestorami indywidualnymi – Business Angels. Aktualnie za jej pośrednictwem można poszukiwać kapitału do swojej firmy lub wystawić na sprzedaż firmę czy nieruchomość komercyjną. Obecnie wystawianie ofert jest jeszcze darmowe, jednakże w ciągu miesiąca operator serwisu zamierza wprowadzić opłaty. Za opłacony abonament, będzie można zaprezentować swoją ofertę inwestycyjną, wystawiając ją także w wersji angielskiej na IVPgroup.com z przeznaczeniem dla inwestorów zagranicznych, która również jest rozsyłana do zarejestrowanych inwestorów angielskojęzycznych.

http://www.IVP.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry