Pierwsze półrocze portalu MagazynGitarzysty.pl

Blisko 120 tys. użytkowników, platforma multimedialna Gitarzysta.TV oraz wsparcie licznych imprez muzycznych – to niektóre sukcesy serwisu po pierwszych sześciu miesiącach funkcjonowania.

Ekskluzywne wywiady z najlepszymi światowymi muzykami, warsztaty, recenzje i felietony, patronaty medialne i udział w organizacji licznych imprez muzycznych, a także własna platforma multimedialna i dynamicznie rosnąca społeczność użytkowników. Tak w skrócie można podsumować pierwsze półrocze portalu MagazynGitarzysta.pl.

Portal MagazynGitarzysta.pl to internetowa witryna czasopisma Gitarzysta, najpopularniejszego polskiego magazynu dla gitarzystów. W portalu dużo miejsca zajmują recenzje i felietony a także ekskluzywne wywiady z największymi mistrzami świata muzyki oraz wschodzącymi gwiazdami intensywnie promowanych przez Magazyn. Bardzo rozbudowana jest sekcja z warsztatami, gdzie można znaleźć lekcje i porady, nuty i materiały wideo.

MagazynGitarzysta.pl bardzo mocno angażuje się w patronaty medialne i organizacje ważnych projektów muzycznych: współpracował przy promocji płyt takich grup jak Behemoth, Riverside, Happysad, Iron Maiden czy My Dying Bride oraz uczestniczył w organizacji festiwali i koncertów, między innymi Marka Knopflera, Nine Inch Nasil, Chrisa  Rea czy Opeth.

Serwis rozpoczął działalność w kwietniu tego roku więc można pokusić się o podsumowanie pierwszego półrocza. Bez wątpienia było ono bardzo aktywne i owocne. Staliśmy się dla wielu fanów gry na gitarze i muzyków bardzo ważnym miejscem codziennych wizyt i zbudowaliśmy blisko 120 tysięczną społeczność użytkowników. – mówi Marcin Kubicki, redaktor prowadzący portalu

Portal MagazynGitarzysta.pl stawia na intensywną komunikacje z użytkownikami. Bardzo dużą popularnością cieszą się takie sekcje jak Forum czy portal wsparcia FirmyMuzyczne.pl. Platforma multimedialna Gitarzysta.TV to najnowszy projekt portalu –  własna telewizja która udostępnia relacje z koncertów, wywiady oraz teledyski. Serwis do komunikacji z użytkownikami wykorzystuje również zewnętrzne kanały, takie jak MySpace czy serwisy mikroblogowe.

MagazynGitarzysta.pl jak i miesięcznik Gitarzysta wydawane są przez wydawnictwo AVT Korporacja.

www.magazyngitarzysta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry