Pierwsze urodziny GO Internet

W dniu 17 listopada minął rok, od kiedy firma GO Internet, dostawca usług internetowych, rozpoczęła działanie na rynku. Technologia dostępu do Internetu, oferowana przez GO Internet, łącząca transmisję satelitarną i mobilną GPRS/EDGE, była pierwszym tego typu wdrożeniem na świecie.

Po roku działania GO Internet obsługuje 1600 klientów i w rankingu operatorów satelitarnych uplasowała się na pierwszym miejscu (działający od 2 lat Onet Konekt Satelita posiada około 500 klientów, Sky DSL – około 60 klientów).

To był trudny, ale wartościowy dla nas rok – powiedział Prezes Zarządu Bertrand Jasiński. Będąc absolutnym pionierem w skali światowej, nie uchroniliśmy się przed przysłowiowymi ‘chorobami wieku dziecięcego’. Aktualnie zarówno my jak i nasi Partnerzy technologiczni PTK Centertel i SES Astra jesteśmy dużo bogatsi o wiedzę i doświadczenia. Już wkrótce zaoferujemy naszym Klientom całkowicie nowe urządzenie – wielofunkcyjny modem w wersji EDGE a także wprowadzimy nowe, korzystniejsze plany taryfowe. Zmiany mają na celu poprawienie jakości usługi oraz lepsze dostosowanie jej do potrzeb naszych Klientów. Naszym celem jest oferowanie stałego dostępu do Internetu, wszystkim tym Klientom, którzy nie mają możliwości korzystania z usług innych, tradycyjnych operatorów telekomunikacyjnych.

W kolejnym roku działania spółka planuje kilkukrotnie zwiększyć bazę abonentów. Mają w tym pomóc nowe rozwiązania sprzętowe i przebudowa oferty taryfowej, która pozwoli na zwiększenie parametrów łącza, a co za tym idzie zwiększenie satysfakcji klientów. Nie bez znaczenia jest też liczona wciąż w dziesiątkach tysięcy liczba Polaków nie mających możliwości skorzystania z jakiejkolwiek innej formy stałego dostępu do Internetu.

http://www.gointernet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry