Pierwsze urodziny Link4 TU SA

Opublikowano: 19 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Po dwunastu miesiącach działalności, pomarańczowy telefon Link4 na dobre zadomowił się na rynku polskich ubezpieczeń komunikacyjnych. Telefoniczne ubezpieczenie samochodu wybrało już ponad 60 tysięcy kierowców w całej Polsce.

„Rok temu, Link4 wprowadziło ubezpieczenia direct jako nowy, zupełnie nieznany w Polsce sposób zawierania ubezpieczeń komunikacyjnych. Już po pół roku działalności osiągnęliśmy około 0,5 procenta udziału w rynku. Według ostatnio przeprowadzonych badań, Link4 jest rozpoznawane przez 79 procent kierowców z naszej grupy docelowej”, powiedział Mariusz J. Sarnowski, prezes zarządu Link4 TU SA.

Rosnąca popularność ubezpieczeń direct wśród kierowców to dynamiczny rozwój struktury Link4; w styczniu 2003 roku w firmie pracowało 105 osób. Obecnie Link4 zatrudnia 206 pracowników.

W ciągu pierwszego roku obecności Link4 na rynku, konsultanci Centrum Obsługi Klientów odbyli rozmowy z ponad 600 tysiącami osób, które postanowiły sprawdzić ofertę ubezpieczeń direct, omówić szczegóły warunków ubezpieczenia lub kupić polisę. Konsultanci Centrum Obsługi Klientów Link4 oddzwonili do potencjalnych klientów ponad 440 tysięcy razy. W sumie konsultanci Link4, w roku 2003, spędzili 65 tysięcy godzin non stop rozmawiając z kierowcami z całej Polski.

http://www.link4.pl

Sylwester KozakPierwsze urodziny Link4 TU SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.