Pierwszy maniakalny serwis sms-owy

Opublikowano: 22 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dzisiejszy dzień zainaugurował istnienie rozrywkowego internetowego serwisu dla prawdziwych sms-owych maniaków. Adres http://www.sms.mania.pl będzie nieodzownym, stałym punktem odwiedzin dla zagorzałych wielbicieli sms-owej zabawy i technologii sms premium rate.

Strony serwisu zawierają bogatą i różnorodną ofertę dzwonków, logosów i ems-ów do wielu modeli telefonów komórkowych. Oferta skierowana jest do posiadaczy marek: Alcatel, Ericsson, Motorola, Nokia, Samsung, Siemens oraz Trium.

Po kliknięciu ikonki z nazwą konkretnego modelu telefonu, osoba odwiedzająca serwis uzyskuje dostęp do działu zawierającego komentarze użytkowników danego aparatu telefonicznego oraz wyniki wymiany poglądów na temat wad i zalet konkretnej „komórki”.
Ponadto, twórcy strony nie zapomnieli o zabawie innego typu – już wkrótce pojawią się oryginalne konkursy, w których do zdobycia będzie wiele atrakcyjnych nagród.

Odrębnym punktem witryny jest dział „Newsy”. Tu znajdują się aktualne informacje związane z technologią GSM, światem telekomunikacji, gospodarką IT oraz bieżące tematy dotyczące życia serwisu, wprowadzanymi nowościami, konkursami, etc.
Serwis posiada przejrzystą i czytelną formę, jest łatwy w nawigacji.
Twórcą i administratorem serwisu jest firma Polski Internet Komórkowy.

http://www.sms.mania.pl

Sylwester KozakPierwszy maniakalny serwis sms-owy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.