Pierwszy miesiąc nadawania Radioinfor.pl

Opublikowano: 31 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Minął miesiąc od uruchomienia pierwszego internetowego radia informacyjnego RadioINFOR.pl. Pierwszy miesiąc nadawania Redakcja ocenia jako sukces. Od początku działalności odnotowano ponad 504.000 uruchomień radia.
Liczba unikalnych użytkowników pobierających sygnał w tym okresie to 6478. Strona wwwRadioINFOR.pl odnotowała w podanym okresie ponad 20.000 odsłon (GEMIUS). Odwiedzona została przez 8572 unikalnych użytkowników (GEMIUS).

RadioINFOR.pl to pierwsze w Polsce internetowe radio informacyjne, przeznaczone dla specjalistów, menedżerów, księgowych, kadrowych oraz tych wszystkich, którzy słuchając dobrej muzyki, chcą uzyskać praktyczne informacje, niezbędne w ich pracy oraz w życiu prywatnym.

W RadiuINFOR.pl słuchacze znajdą informacje z kraju i ze świata, przeglądy prasy, kalendarium, rozmowy z ekspertami i porady prawno – finansowe. Informacjom towarzyszy przyjemna muzyka, znane przeboje polskie i zagraniczne.

RadioINFOR.pl zostało założone przez Grupę Wydawniczą INFOR S.A., czołowego w Polsce dostawcę informacji profesjonalnej, wydawcę m.in. dziennika „Gazeta Prawna”. Wsparcie dziennikarzy i ekspertów gwarantuje najwyższą jakość i aktualność informacji nadawanych w radiu.

Unikatową ofertą RadiaINFOR.pl jest możliwość odsłuchiwania rozmów z ekspertami, porad i magazynów w dowolnej chwili. Główne pozycje programowe można ściągnąć ze strony www.radioinfor.pl. Dzięki temu można wysłuchać nie tylko ulubionej audycji, ale także znaleźć poradę lub rozmowę na interesujący słuchacza temat.

www.radioinfor.pl

Hanna LaskowskaPierwszy miesiąc nadawania Radioinfor.pl

Podziel się!

O autorze

hania