Pierwszy Milion do zdobycia z Platinum Finance

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu na początek działalności biznesowej albo masz świetny pomysł na biznes, ale brak ci zdolności kredytowej? Wejdź na www.pierwszymilion.pl i wyślij swoje zgłoszenie. Masz szansę na kapitał inwestycyjny w wysokości 1 000 000, 500 000 lub 250 000 zł, który pozwoli ci na realizację planu biznesowego w planowanej skali.

Program Pierwszy Milion to alternatywa dla tych, którzy poszukują kapitału na rozpoczęcie działalności biznesowej. Chcemy propagować ideę pozyskiwania funduszy w porozumieniu z domami inwestycyjnymi oraz innymi tego typu instytucjami. To innowacyjne i skuteczne rozwiązanie biznesowe – powiedział Dariusz Krawczyński, pomysłodawca przedsięwzięcia, prezes spółki Platinum Finance.

Pierwszy Milion do zdobycia z Platinum Finance 1Program Pierwszy Milion w swoim założeniu ma wyłonić trzech zwycięzców, jednak regulamin programu nie wyklucza przyznania kapitału większej ilości uczestników. Opłata za udział w programie w wysokości 500 zł jest jedynym wkładem finansowym wymaganym od uczestnika. Kwota ta będzie przeznaczona na przygotowanie specjalistycznej analizy biznesplanu z pomocą profesjonalnych analityków. Wszystko po to, by wskazać najlepsze przedsięwzięcie biznesowe, czyli takie, które z powodzeniem przyniesie zyski jego pomysłodawcy i zminimalizuje ryzyko inwestycyjne. Każdy uczestnik, którego projekt nie przejdzie do kolejnego etapu, dostanie w ramach wniesionej opłaty krótki opis potencjału swojego projektu, sporządzony przez profesjonalistów w dziedzinie przedsiębiorczości i gospodarki.

Potencjalni zwycięzcy nie ponoszą żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów związanych z utworzeniem spółki akcyjnej, z pokryciem kapitału spółki czy wprowadzeniem jej na New Connect. To jedyny koszt dla zwycięzcy, późniejszego prezesa nowoutworzonej spółki – dodał Dariusz Krawczyński.

Program skierowany jest do ludzi z branży: nowych technologii, e-commerce, internetowej, medycznej, handlowej oraz do usługodawców. Nie jest ważne ani miejsce zamieszkania, ani wiek, ani wykształcenie. Liczy się przede wszystkim dobry pomysł i sposób jego prezentacji.

Jury podda ocenie przede wszystkim plan marketingowy, strategię cenową, prognozę finansową biznes planu oraz proponowane sposoby na zażegnanie ewentualnych sytuacji kryzysowych, związanych m. in. z otoczeniem konkurencyjnym.

Zgłaszanie projektów trwa do 30 listopada, potem jury wyłoni 20 finalistów, którzy będą mogli w bezpośredniej rozmowie zaprezentować komisji swój pomysł przedsięwzięcia biznesowego. Spotkania potrwają miesiąc. W styczniu 2012 r. jury, podczas uroczystej Gali Finałowej, wskaże zwycięzców.

Więcej informacji uzyskać można pod adresami: pierwszymilion.pl, facebook.com/ProgramPierwszyMilion oraz goldenline.pl/forum/pierwszy-milion. Redakcja e-biznes.pl objęła program patronatem medialnym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top