Pierwszy rok portalu WM.PL

Opublikowano: 15 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pierwsza świeczka na internetowym torcie Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego błyska odważnie. Dziś upływa dokładnie rok od czasu pojawienia się WM.PL w sieci.
– To nie tylko pierwsze święto naszego portalu, to także święto jego użytkowników, internautów odwiedzających WM.PL – mówi Agnieszka Pędziwiatr, kierownik portalu – Dzięki nim nasz portal uzyskuje obecnie ok. milion odsłon miesięcznie. Już ponad tysiąc sto osób założyło u nas konta e-mail. Do ponad tysiąca użytkowników wysyłamy codziennie aktualne wiadomości z regionu.

Codziennie aktualizowane informacje z Warmii i Mazur, a także wiadomości z siedmiu największych miast regionu (Olsztyna, Elbląga, Ełku, Iławy, Ostródy, Braniewa, Giżycka) to niewątpliwy atut portalu. Nie ma obecnie drugiego takiego serwisu w naszym regionie, który posiadałby taka ilość aktualnych wiadomości. Baza informacyjna serwisów miejskich, w tym repertuary kin, teatrów, dyżury aptek, opisów restauracji i pubów jest także wiodąca.

Rozwijający się wciąż serwis turystyczny portalu WM.PL już od początku swojego pojawienia zyskał pozytywne opinie nie tylko wśród poszukujących odpoczynku na Mazurach, ale także wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych i innych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Obecnie turystyka.wm.pl staje się bankiem informacji o najlepszych miejscach spędzenia urlopu w naszym regionie.
Takim bankiem informacji, ale już o urodzie i pielęgnacji, staje się nowy serwis portalu – uroda.wm.pl.

– Czternaście działów tematycznych portalu WM.PL, w tym sport, imprezy w regionie czy ogłoszenia to dopiero początek możliwości informacyjnej naszego portalu – zapewnia Agnieszka Pędziwiatr – Wciąż powiększamy naszą ofertę informacyjną dla internautów, budujemy podstawy dla raczkującej reklamy internetowej w naszym regionie. Mamy wiele propozycji dla firm, które chcą promować się w sieci – wykorzystując tym samym tanie dotarcie do dużej ilości potencjalnych klientów.

Portal WM.PL doceniony został także przez organizatorów konkursu Teraz Internet. Został nominowany do nagrody Teraz Internet.

http://www.wm.pl

Sylwester KozakPierwszy rok portalu WM.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.