Piotr Majcherkiewicz prezesem Grupera

Opublikowano: 11 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Piotr Majcherkiewicz, jeden ze współzałożycieli i udziałowiec Grupera został prezesem spółki.

Piotr Majcherkiewicz prezesem Grupera 1Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Gruper Sp. z o.o. podjęło decyzje mające na celu wzmocnienie kompetencji technologicznych w zarządzie spółki. Piotr Majcherkiewicz, jako nowy prezes, będzie odpowiadać za rozwój technologii oraz zasobów informatycznych serwisu. W skład zarządu wchodzą również Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk, którzy dotychczas kierowali firmą.

W niecałe dwa lata stworzyliśmy serwis mający w swojej bazie ponad 1,5 milionów użytkowników, sprzedaliśmy ponad milion kuponów i staliśmy się największym lokalnym serwisem grupowych zakupów w Europie Środkowo–Wschodniej. Czas na nowe otwarcie i bliższą współpracę wszystkich udziałowców. Rosnąca skala biznesu to coraz większe wyzwania organizacyjne i technologiczne. Piotr Majcherkiewicz będzie nas wspierał w zdobywaniu nowych obszarów rynku i realizowaniu śmiałych planów rozwoju – mówi Tomasz Dalach, członek zarządu Grupera i jego pierwszy prezes.

Kontynuacja polityki, która przyniosła firmie dotychczasowy sukces oraz połączenie sił i doświadczeń całego zarządu w tworzeniu i realizacji nowych strategii – to koncepcja działania na najbliższy czas – mówi Piotr Majcherkiewicz, nowy Prezes Gruper.pl.

Gruper planuje intensywny rozwój w kierunku nowych branż i segmentów rynku, wprowadzanie rozwiązań wpieranych przez nowoczesne technologie, a także wejście w inne niż dotąd obszary e-commerce.

 

Sylwester KozakPiotr Majcherkiewicz prezesem Grupera

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.