Piotr Winiarz odpowiada za sprzedaż w GoldenAd

Piotr Winiarz objął stanowisko dyrektora sprzedaży w GoldenAd, sieci reklamowej działającej w obszarze performance marketingu. Będzie też nadzorował operacyjną działalność firmy.

GoldenAdPiotr Winiarz dołączył do Grupy Click House (tworzą ją dwie spółki: Click House i GoldenAd) na początku bieżącego roku. Jako Business Unit Manager odpowiadał za przygotowanie nowych projektów biznesowych oraz wsparcie projektów już prowadzonych. Kilka miesięcy temu zastąpił na stanowisku dyrektora sprzedaży w GoldenAd Agatę Zimkę.

Piotr przejął po Agacie nadzór nad sprzedażą w GoldenAd, a także podjął się przeprowadzenia koniecznych zmian organizacyjnych. De facto nadzoruje sprzedaż i bieżące działania operacyjne w GoldenAd już od kilku miesięcy, jest to więc usankcjonowanie stanu trwającego od jakiegoś czasu – powiedział Paweł Sypczuk, prezes obu spółek tworzących Grupę Click House.

Piotr Winiarz jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu oraz SGH. Był dyrektorem sprzedaży w IDG Poland oraz Pino.pl. Pracował także w spółkach internetowych grupy ZPR: Afilo i IDMnet. Bezpośrednio przed dołączeniem do Click House związany był z Provident Polska, gdzie odpowiadał za sprzedaż w kanale internetowym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry