Planeta Zima

Opublikowano: 11 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Travelplanet.pl uruchomiło podobnie, jak w sezonie ubiegłym odrębny serwis PLANETA ZIMA (http://zima.travelplanet.pl/) skierowany do osób, które są zainteresowane aktywnym wypoczynkiem zimowym. Narciarze i snowboardziści chcący spędzić tegoroczny sezon zimowy w Alpach i innych regionach narciarskich na pewno znajdą na stronach tego serwisu ofertę wyjazdową dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Wybranie odpowiedniego hotelu, pensjonatu czy apartamentu znacznie ułatwia wyszukiwarka umieszczona na stronie głównej PLANETY ZIMA.

W dokonaniu właściwego wyboru miejsca urlopu z pewnością pomocny będzie też Przewodnik, prezentujący wyczerpujące informacje o ponad 170 stacjach zimowych zlokalizowanych w Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Czech i Słowacji.

http://zima.travelplanet.pl

Sylwester KozakPlaneta Zima

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.