Planowo.pl – kolejny serwis społecznościowy o2.pl

Opublikowano: 26 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal o2.pl kontynuuje strategię budowy serwisów społecznościowych,poświęconych wymianie informacji. Dzięki wzajemnej pomocy Internauci będą mogli uzyskać odpowiedzi na wiele pytań oraz otrzymać porady związane z budową domu, remontem mieszkania, czy ustawami prawnymi.

„Wracamy w o2.pl do korzeni Internetu, czyli do budowania platform wymiany opinii i doświadczeń wokół mocno zdefiniowanych tematów. Wraz z Samosia.pl i PrawoSOS.pl zdobyliśmy pierwsze doświadczenia, teraz pora na kontynuację” – zaznacza Michał Brański, członek zarządu o2.pl

Założeniem serwisu jest gromadzenie wiedzy, informacji z zakresu budownictwa i konserwacji domu, jak również porad związanych z kupnem, remontem, urządzeniem mieszkania czy zagospodarowaniem działki. Wszystkie niezbędne informacje będą gromadzone teraz w jednym miejscu. Jak znaleźć dobrą ekipę remontową? Jak odnaleźć się w prawie mieszkaniowym? Jak z małego mieszkania uczynić przestronne wnętrze? – pytania i odpowiedzi tworzą sami użytkownicy. Doświadczenie i chęć podzielenia się nim z innymi Internautami to podstawa serwisu.

Planowo.pl to nie tylko wszystko „wokół mieszkania, domu i ogrodu”. To również serwis dający możliwość kojarzenia zleceniodawców z wykonawcami prac, innymi słowy umożliwiający oferowanie usług dopasowanych do potrzeb klienta dzięki mechanizmowi reklamowemu. Platforma podpowie również, jak mądrze inwestować w nieruchomości oraz jak oszczędnie utrzymywać własne „m”. Ciekawa stylistyka, rozbudowane, lecz uporządkowane menu mają sprawiać, że Internauta łatwo odnajdzie to, czego szuka.

Hanna LaskowskaPlanowo.pl – kolejny serwis społecznościowy o2.pl

Podziel się!

O autorze

hania