Plany Finansowe mają już rok

Opublikowano: 12 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Plany Finansowe – innowacyjne na polskim rynku produkty hipoteczne wprowadzone przez MultiBank – detaliczną część BRE Banku SA – mają już rok.

W tym okresie w ramach Planów Finansowych ponad 3000 Klientów złożyło wnioski kredytowe na kwotę przekraczającą 0,5 mld zł. Do tej pory przyznano już kredyty o wartości przekraczającej 320 mln zł, a według danych Związku Banków Polskich w miesiącu lutym biorąc pod uwagę wartość udzielonych kredytów w stosunku do liczby placówek, MultiBank zajął II pozycję ze średnią wartością udzielonych kredytów przez jedną placówką na kwotę 796 000 PLN.

Plany Finansowe MultiBanku w 2002 zdobyły roku główną nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego – „Złotą Donatywę Gdańską” za najlepszy produkt finansowy w kategorii „bankowość”.

http://www.multibank.pl

Sylwester KozakPlany Finansowe mają już rok

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.