Platforma Finansowa – wybór czy konieczność

Infovide organizuje seminarium nt. Platformy Finansowej, skierowane do menedżerów IT instytucji finansowych. Spotkanie odbędzie się 19 listopada br. w siedzibie Infovide. Platforma Finansowa to architektura informatyczna odpowiadająca na potrzeby nowoczesnej instytucji finansowej. Pozwala na kompleksowe zorganizowanie wewnętrznych procesów biznesowych firmy, zarządzanie wiedzą i wsparcie dla budowania jej relacji z klientami.
Podczas seminarium eksperci Infovide przedstawią swoje doświadczenia dotyczące wdrożenia części składowych platformy na przykładzie banków: Nordea Bank Polska, BPH PBK S.A. oraz dużego banku detalicznego obsługiwanego przez firmę Net-Banking. Prezentowana Platforma pozwala m.in. na łatwe uruchamianie nowych kanałów dostępu dla klientów, znaczące skrócenie czasu wprowadzania na rynek nowych produktów i usług oraz możliwość tworzenia sieci wartości, złożonych z wielu firm i instytucji, a także efektywną obsługę procesów fuzji i przejęć.

Koncepcja Platformy Finansowej Infovide oparta jest na analizie głównych trendów rynkowych i opracowana na bazie doświadczeń wyniesionych z licznych projektów realizowanych w sektorze finansowym. Platforma Finansowa stanowi spójne rozwiązanie, na które składają się gotowe i zweryfikowane w praktyce komponenty. Najważniejsze z nich to:
ˇ Integracja aplikacji
ˇ Integracja z partnerami biznesowymi
ˇ Serwer Usług Biznesowych
ˇ Wielokanałowy kontakt z klientami
ˇ Zarządzanie wiedzą

„Nowe wyzwania, przed jakimi stają instytucje finansowe wymagają od nich posiadania infrastruktury, pozwalającej na szybkie podążanie za zmianami rynkowymi i oczekiwaniami klientów. Niezbędne staje się zapewnienie jednolitego środowiska, w którym możliwe będzie szybkie tworzenie nowych produktów i usług, na bazie wszystkich dostępnych funkcjonalności oraz całego posiadanego kapitału informacyjnego. Nasze doświadczenia z wielu wcześniejszych projektów realizowanych dla instytucji finansowych pozwoliły nam stworzyć Platformę Finansową, która stanowi kompleksowe rozwiązanie dla takich potrzeb” – powiedział Tomasz Mierzwa, Dyrektor Konsultacji Infovide S.A.

Seminarium poprowadzi Tomasz Mierzwa, Dyrektor Konsultacji w Infovide, który ma duże doświadczenie w przygotowywaniu, organizowaniu, planowaniu i zarządzaniu dużymi przedsięwzięciami informatycznymi.

Seminarium jest bezpłatne.

http://www.infovide.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top