Platynowa Mobila dla Piotra Rubika

MOBILA przyznała Piotrowi Rubikowi nagrodę – statuetkę PLATYNOWA MOBILA – za ponad 150 000 pobrań dzwonka z utworem „Nich mówią, że to nie jest miłość” z płyty „Oratorium Tu Es Petrus”.
Platynowa Mobila to jedyne wyróżnienie, które otrzymują artyści na podstawie ilości ściągnięć na telefony komórkowe konkretnego utworu muzycznego. O rankingu popularności decydują Użytkownicy serwisu Mobila – Czytelnicy magazynów i Internauci, który tworzą najpopularniejszą dzwonkową listę przebojów w Polsce – „Listę Mobilnych Hitów”.

Utwór „Nich mówią, ze to nie jest miłość” zadebiutował na „Liście Mobilnych Hitów” w październiku 2005 roku, od razu na 2 miejscu! Od tej pory jest stale obecny na Liście, w tym 2 na pierwszym miejscu, kilkadziesiąt razy w pierwszej dziesiątce! W sumie to już ponad 70 notowań!

Platynowa Mobila dla Piotra Rubika 1

Marka Mobila specjalizuje się w mobilnych produktach rozrywkowych dostępnych przez SMS i WAP. Pojawia się we wszystkich tytułach prasowych Wydawnictwa Bauer oraz kilku wydawnictwach zewnętrznych, w internecie, WAP. W ramach Mobila powstała lista przebojów tworzona na podstawie popularności dzwonków z utworami muzycznymi ściąganych na telefony komórkowe – Lista Mobilnych Hitów.

Lista Mobilnych Hitów notowana jest w cyklu tygodniowym od 29 czerwca 2004 roku. Raz w tygodniu powstaje aktualna wersja listy na podstawie wyników ściągalności poszczególnych dzwonków. Dwa razy w roku, nakładem wytwórni Magic Records, ukazuje się składanka „Lista Mobilnych Hitów” z najpopularniejszymi hitami danego sezonu.

www.mobila.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry