PLNOG | EuroNOG

W imieniu organizatorów zapraszamy na dwa ważne wydarzenia branży teleinformatycznej. Spotkania PLNOG i EuroNOG to idealne miejsca na poszerzenie wiedzy i nawiązanie kontaktów.

PLNOG | EuroNOG 1Niepowtarzalny klimat Krakowa będzie towarzyszył uczestnikom kolejnej edycji spotkania PLNOG – wydarzenia, które stało się kultowym miejscem spotkań wszystkich, którzy liczą się na polskim rynku tworzenia, administracji i zarządzania sieciami teleinformatycznymi.

Termin jesiennej, dwudniowej edycji PLNOG to 28-29 września 2011, a miejsce – nowo wybudowany Hotel Galaxy, umiejscowiony w historycznej okolicy krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Tak jak podczas ostatniej edycji, tym razem również organizatorzy tworzą cztery niezależne ścieżki wykładowe, a zespół zagranicznych prelegentów zadba o niepowtarzalność treści referatów na każdej z nich. Ponadto panele dyskusyjne, unikatowe warsztaty, Peering Session i wiele innych atrakcji.

Konferencja PLNOG to jedyna w swoim rodzaju konferencja skupiona na zagadnieniach utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Obecność ponad 600 uczestników i 300 firm tworzy szansę na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy i podjęcie próby wspólnego rozwiązywania problemów branży sieciowej. To również okazja do poznania ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach – nawiązanie kontaktów zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Udział wielu specjalistów z branży, dwa dni pasjonujących wykładów i wspólna zabawa podczas wieczornej imprezy czynią konferencję PLNOG naprawdę wyjątkową .

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z pozytywnych opinii docierających do nas od uczestników poprzednich edycji, jednocześnie, starając się wyjść naprzeciwko oczekiwaniom, jesteśmy nieustannie otwarci na wszelkie sugestie i propozycje, tak, aby kolejne edycje w coraz większym stopniu zaspokajały potrzeby uczestników – informują organizatorzy.

Informacje szczegółowe:

Data: 28-29 września 2011
Miejsce: Hotel Galaxy, Kraków
Rejestracja: http://rejestracja.plnog.pl. Liczba uczestników jest ograniczona.
Strona konferencji: http://plnog.pl

PLNOG | EuroNOG 2EuroNOG – to międzynarodowe spotkanie specjalistów odpowiadających za budowę, utrzymanie i rozwój sieci teleinformatycznych. Pierwsza edycja odbędzie się 30 września 2011 w Hotelu Galaxy w Krakowie. Kolejne spotkania odbywać się będą co roku w różnych miastach Europy. Głównym celem organizatorów jest zbudowanie platformy do wymiany doświadczeń pomiędzy operatorami, ISP i firmami wdrożeniowymi.

Granice między państwami coraz bardziej się zacierają, a wzrastająca współpraca międzynarodowa jest kluczowym elementem rozwoju internetu. Jednocześnie, w wyniku różnych uwarunkowań techniczno-ekonomicznych, w każdym z krajów Europy rozwój sieci teleinformatycznych przebiegał w odmienny sposób, wobec czego ciężko jest porównać oraz w prosty sposób przenieść gotowe rozwiązania z jednego kraju do drugiego – wystarczy przyjrzeć się sieciom krajów skandynawskich i porównać z krajami południowej Europy – zupełnie inne rozwiązania, infrastruktura i sprzęt. Pozostaje jedynie wymiana doświadczeń i czerpanie wiedzy z najlepszych praktyk stosowanych przez lokalnych graczy na rynku europejskim.

Co wyróżnia spotkanie od konferencji RIPE, TERENA oraz spotkań IX?

Z całą pewnością nasza konferencja nie jest akademicka, nie chcemy skupiać się tylko na teoretycznych podstawach funkcjonowania świata IP. Pragniemy przedstawić jak największą ilości dobrych praktyk oraz prezentacji studium przypadku wdrożeń. Naszym wzorem merytorycznym jest NANOG i patrzymy na Europę przez pryzmat globalnej sieci traktując poszczególne kraje jako stany – mocna współpraca ale jednocześnie odrębność terytorialna. Konferencja EuroNOG będzie niezależnym od vendorów miejscem spotkań dla ekspertów – informują organizatorzy.

Informacje szczegółowe:

Data: 30 września 2011
Miejsce: Hotel Galaxy, Kraków
Rejestracja: http://registration.euronog.eu
Strona konferencji: http://euronog.eu

Kontakt z organizatorami:

Jakub Kozioł
Koordynator konferencji
Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA
tel: +48 504 172 327
e-mail: jakub.koziol{@}proidea.org.pl

Andrzej Targosz
Koordynator ds. programu
e-mail: andrzej.targosz{@}proidea.org.pl

Joanna Kapłon
Koordynator ds. promocji
e-mail: joanna.kaplon{@}proidea.org.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry