Po 2 tygodniach książki za darmo

Opublikowano: 28 października 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od dzisiaj w Księgarni Polskiego E-Biznesu Aragon.pl, osoby, które dokonały zamówienia na książki, a nie dostały ich w ciągu 2 tygodni, otrzymają je za darmo.

„Od początku naszym „asem w rękawie” do osiągnięcia sukcesu jest bardzo dobra obsługa klientów. Jednak mimo naszych najszczerszych chęci, nasi dostawcy często zawodzą. Staramy się to wytłumaczyć klientom, jednak to bardzo negatywnie odbija się na naszym wizerunku. Mimo, iż tak naprawdę winę ponoszą nasi dostawcy, to my ponosimy karę za opóźnienia. Widząc taką sytuację, oraz mając już prawie 3 miesięczne doświadczenie postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, niczym dostarczyciele pizzy w amerykańskich filmach. Jeżeli nie dostarczymy książki w 2 tygodnie – dostarczymy ją za darmo. Naturalnie będziemy się starać, aby takie sytuacje nie miały miejsca, nie dlatego że przynoszą one starty, tylko dlatego , iż naszym planem jest zrealizować każde zamówienie w ciągu 72 godzin. Na dzisiaj realia są taki, że ok. 1,7 % zamówień jest realizowanych w więcej niż 2 tygodnie. Tak nie może być, a jeżeli będzie, musimy to jakoś wynagrodzić naszym klientom.” komentuje kierownik zespołu księgarni Cebulski Kamil.

http://www.aragon.pl

Sylwester KozakPo 2 tygodniach książki za darmo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.