Po imprezie – alibi24.pl

Opublikowano: 20 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dostawca interaktywnych rozwiązań marketingowych – agencja Adv.pl wraz z firmą ASA Sp. z o.o. wypowiedziały walkę syndromowi ‚dnia następnego’, czyli niechcianym uczuciom, które najczęściej towarzyszą nam rano po ‚zakrapianych’ imprezach.

Efektem tej współpracy jest internetowy serwis alibi24.pl, gdzie każdy amator dobrej zabawy odnajdzie cenne informację o tym, jak powstaje kac oraz posiądzie wiedzę, jak pozbyć się dolegliwości dnia następnego. Ponadto w serwisie przeczytać można o planowanych imprezach z ALIBI w tle oraz przesłać własną rekomendację imprezy.

ALIBI wyróżnia spośród innych, dostępnych na rynku preparatów to, że zapobiega on powstawaniu kaca już podczas spożywania alkoholu, neutralizując toksyny będące efektem procesów jego spalania.

http://www.alibi24.pl

Sylwester KozakPo imprezie – alibi24.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.