Poczta 1GB w Onet.pl

Opublikowano: 29 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Onet wprowadza system OnetPoczta w świat szerokopasmowego internetu – pełnego zdjęć, muzyki i filmów.

Rosnąca popularność multimediów zwiększa zainteresowanie użytkowników usługami pocztowymi o parametrach, które do niedawna były nieosiągalne. Dlatego Onet.pl oferuje w OnetPoczcie konta o pojemności 1 GB, pozwalające na przesyłanie załączników o objętości do 20 MB.

Nowe konta OnetPoczty można swobodnie konfigurować – każdy użytkownik jest w stanie dostosować parametry skrzynki do swoich wymagań.

OnetPoczta umożliwia samodzielną regulację pojemności skrzynki w zakresie od 10 megabajtów do jednego gigabajta. Z myślą o doraźnych potrzebach użytkowników oddano do dyspozycji pojemność od 250 MB do 1 GB, dostępną pod warunkiem cotygodniowego usunięcia niepotrzebnych przesyłek, zajmujących więcej niż 250 MB. Istotną zmianą jest możliwość wysyłania multimedialnych załączników o objętości nawet 10 MB.

OnetPoczta wprowadza opcję informowania o wielkich przesyłkach. Dotychczas zmorą wielu internautów było długie oczekiwanie na pobranie nieznanych listów poprzez program pocztowy. Teraz użytkownik jest powiadamiany krótkim komunikatem o nadejściu dużego listu. Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami o nadawcy lub temacie, sam decyduje czy rzeczywiście chce odebrać list.

Gwarantuje to bezpieczeństwo i pozwala uniknąć zablokowania dostępu do skrzynki pocztowej, co jest szczególnie istotne dla niemal połowy polskich internautów, którzy łączą się z siecią przez modem. Skrzynka pocztowa o pojemności 1 GB, pozbawiona ochrony przed zbyt szybkim zapełnieniem, może przynieść więcej problemów niż pożytku. Pobieranie korespondencji przez modem z zapełnionej skrzynki wymaga ponad 40 godzin połączenia!

Z myślą o bardziej wymagających użytkownikach Onet.pl poszedł krok dalej, przygotowując płatne konta oferowane po marką OnetPoczta Plus. OnetPoczta Plus oferuje na stałe gigantyczną pojemność (1 GB), załączniki o objętości do 20 MB, podwyższony komfort użytkowania, obejmujący m.in. pomoc call-center, weryfikację tożsamości nadawcy (Antyoszust) oraz brak reklam. Konta umieszczane są na specjalnie dedykowanych, szybkich serwerach.

OnetPoczta Plus skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zastąpi dotychczasowe konta OnetPoczta Max oraz OnetPoczta Biznes.

http://poczta.onet.pl

Sylwester KozakPoczta 1GB w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.