Poczta w telefonie od Gadu-Gadu

Opublikowano: 10 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

Użytkownicy telefonów komórkowych mogą korzystać z poczty Gadu-Gadu zarówno za pomocą przeglądarki stron WWW, jak i przez Mobilne Gadu-Gadu (komunikator w komórce).

Poczta w telefonie od Gadu-Gadu 1Poczta umożliwia tworzenie, wysyłanie i odbieranie e-maili bezpośrednio z telefonu oraz skonfigurowanie jej z dowolnym programem pocztowym.

W sieci komórkowej GaduAIR z usługi można korzystać za darmo. Transfer przyznawany w pakietach i bonusach pozwala użytkownikowi na bezpłatne przesyłanie wielu wiadomości e-mail. Poczta w komórce to doskonałe uzupełnienie wiadomości SMS, MMS czy komunikatora.
Z poczty można korzystać przez przeglądarkę stron WWW w komórce: http://poczta.gg.pl/m oraz przez mobilną wersję komunikatora Gadu-Gadu w komórce http://mobilne.gadu-gadu.pl.

Sylwester KozakPoczta w telefonie od Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.