Podatki w podatki.pl

Serwis internetowy www.podatki.pl udostępnił obszerny serwis tematyczny Rozliczenie Roczne 2005. Dla wszystkich Użytkowników został udostępniony bezpłatny program umożliwiający rozliczenie na formularzach PIT 28, 36, 36L,

37, 38 i 40 (wraz załącznikami). Program umożliwia wypełnienie dowolnej ilości zeznań i wyposażony jest w mechanizm umożliwiający błyskawiczną aktualizację przez internet do najnowszej wersji.

System podpowiedzi i pomocy programu zintegrowany jest z serwisem www.podatki.pl, a moduł sprawdzania poprawności formularzy nie pozwala na popełnienie błędów rachunkowych.

W serwisie Rozliczenie Roczne redakcja umieściła także pogrupowane tematycznie informacje dotyczące tego corocznego obowiązku. Oprócz artykułów redakcyjnych znajdziemy tam pisma i wyjaśnienia ministerstwa finansów, izb i

urzędów skarbowych, szczegółowe omówienie ulg i odliczeń a także opisy najczęściej popełnianych przez podatników i płatników błędów – w sumie kilkaset różnych dokumentów.

Serwis jest na bieżąco uzupełniany o nowe materiały i pojawiają się na nim codziennie nowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania użytkowników programu.

W zeszłym roku z serwisu i programu Rozliczenie Roczne skorzystało prawie dwa miliony Użytkowników.

http://roczne.podatki.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry